Serwis sprzątający 'Bryliant' - biuro@bryliant.pl - profesjonalne usługi porządkowe

biuro@bryliant.pl / tel. 501 147 060

Bryliant Sprzątanie Wrocław tagi: sprzątanie pobudowlane wrocław, sprzątanie po remoncie wrocław, sprzątanie po budowie wrocław.

Sprzątanie po remoncie i podbudowlane

doczyszczanie pobudowlane i poremontowe we Wrocławiu

 

Firma sprzątająca 'Bryliant' świadczy także usługi sprzątania po remoncie lub budowie polegające na doprowadzeniu obiektu do użytku. Nie jest to standardowe sprzątanie zarówno ze względu na rodzaj zabrudzeń - inny niż w przypadku tych wynikłych z codziennego użytkowania, jak i ze względu na konieczność zastosowania niestandardowych technologii sprzątania, użycia maszyn czyszczących czy profesjonalnej chemii czyszczącej. Z tego również względu niewskazane jest samodzielne usuwanie zanieczyszczeń pobudowlanych - wykonane nieumiejętnie może doprowadzić do uszkodzenia, a nawet całkowitego zniszczenia czyszczonych powierzchni.

 

Podstawowy zakres usług wchodzący w skład doczyszczania pobudowlanego to:

* gruntowne doczyszczenie podłóg i posadzek różnych typów

* doczyszczanie elewacji zewnętrznych budynków

* usuwanie resztek zaprawy, farb, klejów, lakierów i innych pozostałości materiałów budowlanych

* mycie okien i innych przeszkleń wraz z usuwaniem farb i innych materiałów

* doczyszczanie łazienek i armatury sanitarnej - zwykle najbardziej zabrudzonych po remoncie

* odkurzanie profesjonalnym odkurzaczem i usuwanie nagromadzonego pyłu pobudowlanego

* inne czynności i usługi sprzątania - do ustalenia w przypadku konkretnego zlecenia

Doczyszczanie pobudowlane i poremontowe Wrocław, Opole, Legnica, Wałbrzych

Ze względu na specyfikę zabrudzeń poremontowych większość czynności wymaga specjalistycznych środków czyszczących (zwykle niedostępnych w powszechnej sprzedaży). Firma sprzątająca 'Bryliant' korzysta ze sprawdzonej chemii czyszczacej renomowanych producentów europejskich: Pollet i Hydrachim. Umożliwiają one szybkie i bezpieczne usunięcie nawet bardzo trudnych zabrudzeń pobudowlanych i poremontowych. Jednocześnie - zastosowane przez specjalistę - są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Podłogi po remoncie zwykle wymagają czyszczenia maszynowego (szorowanie, polerowanie, zamiatanie maszynowe i inne). Firma sprzątająca 'Bryliant' korzysta z profesjonalnego sprzętu czyszczącego firmy Fiorentini.

Dodatkowo, w ramach usługi doczyszczania możemy zaproponować Państwu pranie wykładzin i dywanów oraz zabezpieczenie kafli, lastryko, marmuru czy innego kamienia. 

Usługi doczyszczania pobudowlanego i poremontowego wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic: Oława, Oleśnica, Trzebnica i inne mniejsze miejscowości. Przy większych zleceniach jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce.

Oferta doczyszczania pobudowlanego i poremontowego skierowana jest zarówno do firm zarządzających obiektami użyteczności publicznej jak i do klientów indywidualnych oraz właścicieli domów, mieszkań, apartamentów i innych.

 

doczyszczanie pobudowlane Wrocław