Serwis sprzątający 'Bryliant' - biuro@bryliant.pl - profesjonalne usługi porządkowe

biuro@bryliant.pl / tel. 501 147 060

Bryliant Sprzątanie Wrocław tagi: sprzątanie mieszkań Wrocław, sprzątanie domów Wrocław.

Sprzątanie domów i mieszkań

 
Sprzątanie domu czy mieszkania wydaje się być czynnością nie wymagającą wielkiej wiedzy. Prawda jest nieco inna: ilość materiałów wykończeniowych stosowanych w nowoczesnych wnętrzach wymaga wiedzy na temat metod ich konserwacji, specjalistycznego sprzętu i środków chemicznych, by sprzątanie było efektywne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Ponadto jak każda praca wymaga poświęcenia czasu i energii. Jeżeli brakuje Ci jednego lub drugiego zaproś do współpracy firmę sprzątającą 'Bryliant', a my posprzątamy mieszkanie za Ciebie.
 

Sprzątanie mieszkań Wrocław - firma sprzątająca

Sprawnie i szybko wykonujemy wszystkie uciążliwe czynności takie jak mycie okien, podłóg, drzwi i przeszkleń, odkurzanie, sprzątanie po zwierzętach domowych, wycieranie kurzu, wyrzucanie śmieci i inne. Dodatkowo możemy zaproponować wypranie dywanu i tapicerki meblowej oraz doczyszczanie podłóg. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków i urządzeń czyszczących jesteśmy w stanie doczyścić nawet bardzo zabrudzony piekarnik, kuchenkę czy okap.

sprzątanie domów wrocław - firma sprzątająca i porządkowa

Sprzątamy wynajmowane mieszkania po wyprowadzce lokatorów, mieszkania służbowe i apartamenty wynajmowane w systemie hotelowym. Istnieje możliwość zlecenia wymiany i prania pościeli i ręczników. Na wszystkie usługi może być wystawiona faktura VAT. Usługę wykonuje pewny personel co stanowi gwarancję Państwa dla Państwa mienia. 

sprzątanie mieszkań wrocław - firma sprzątająca Bryliant

Firma sprzątająca 'Bryliant' oferuje sprzątanie domów, mieszkań i apartamentów we Wrocławiu i okolicach: w Oławie, Oleśnicy, Trzebnicy i innych miejscowościach na terenie Dolnego Śląska.

sprzątanie domów Bryliant - usługi porządkowe

 

sprzątanie domów - sprzątanie we Wrocłwiu

Zapraszamy do współpracy

sprzątanie domów, mieszkań i apartamentów we Wrocławiu Trzebnicy Oławie i Oleśnicy