Serwis sprzątający 'Bryliant' - biuro@bryliant.pl - profesjonalne usługi porządkowe

biuro@bryliant.pl / tel. 501 147 060

Bryliant Sprzątanie Wrocław tagi: sprzątanie biur Wrocław.

Sprzątanie biur we Wrocławiu i okolicach

 

Uporządkowana i zadbana przestrzeń poprawia samopoczucie pracowników i klientów. Jako zawodowcy w dziedzinie sprzątania umiemy dobrać czas i metody by osiągnąć najlepszy efekt.

Stosowane przez nas środki czyszczące są ekologiczne i nieszkodliwe dla otoczenia. Poprawiamy wygląd i higienę pomieszczeń, a umiejętnie prowadzone prace przedłużają żywotność czyszczonych powierzchni. Czyste i schludne przestrzenie stanowią też o wizerunku Państwa firmy i zwiększają wydajność pracy.

sprzątanie biur

Posprzątane biuro wizytówką firmy

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać jak ważne jest utrzymanie perfekcyjnej czystości w biurze. Biuro jest bowiem wizytówką naszej firmy, gdzie przychodzą klienci. Pierwsze wrażenie, jakie wywrzemy na naszych petentach, może przesądzić o naszej przyszłej współpracy.

Równie ważne jest utrzymanie porządku w biurze ze względu na naszych pracowników. Nie od dziś wiadomo, że w chaosie człowiekowi trudno się skupić, zaś uporządkowane otoczenie poprawia koncentracje a tym samym wpływa pozytywnie na efektywność pracy.

Aby Wasze biuro pozytwnie budowało wizerunek Waszej firmy, a Wasi pracownicy uzyskiwali jak najlepsze efekty zaproście do współpracy firmę sprzątającą ‘Bryliant’.

sprzątanie biur Wrocław

Zakres usług sprzątających dla biur:

- codzienne utrzymanie czystości

- prace okresowe, takie jak mycie okien, pranie wykładzin i dywanów

- zaopatrzenie w podstawowe artykuły higieniczne

- podstawowy pakiet konserwatorski – tzw. ”złota rączka”

sprzątanie biur we Wrocławiu

W przypadku sprzątania biur czy obiektów komercyjnych zwykle zakres czynności jest podobny. Składają się nań: opróżnianie koszy na śmieci, odkurzanie i mycie podłóg i/lub odkurzanie wykładzin, przecieranie z kurzu biurek, sprzętu AGD, utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych i sanitariatach, mycie często dotykanych przeszkleń (np. drzwi wejściowych i innych). Dodatkowo w regularnych odstępach (np. co kwartał lub co pół roku) należy umyć okna oraz wyprać wykładziny profesjonalnym sprzętem czyszczącym.

usługi sprzątania i czyszczenia dla biur, obiektów komercyjnych, banków i innych - Wrocław i okolice

Sprzątanie w biurach - Wrocław

Oczywiście mimo, iż zakres czynności przy sprzątaniu biur czy obiektów komercyjnych (takich jak banki czy urzędy) jest względnie przewidywalny to jednak o ostatecznym kształcie prac porządkowych zawsze decyduje klient. Firma sprzątająca ‘Bryliant’ podejmuje się realizacji najbardziej nawet nietypowych zleceń z zakresu sprzątania.

Jesteśmy elastyczni także w kwestii godzin sprzątania. W razie potrzeby możemy zrealizować również nocny serwis lub sprzątanie w weekendy.

Co jeszcze wyróżnia firmę sprzątającą ‘Bryliant’?

Na pewno zrozumienie, że tak samo jak wygląd samego biura jego wizytówką są wszystkie osoby w nim pracujące. Nic tak nie zepsuje wizerunku Waszej firmy jak widok nieestetycznej pani sprzątającej w starym fartuchu i z brudnym mopem. Warto zadbać, aby wszystko co wiąże się z firmą było na jak najwyższym poziomie. Firma sprzątająca ‘Bryliant’ dokłada więc wszelkich starań, aby jej pracownicy wyglądali zawsze schludnie i reprezentowali wysoka kulturę osobistą. To także nasza wizytówka!

usługi sprzątania i czyszczenia dla biur, banków, obiektów komercyjnych - Wrocław

Poza usługami porządkowymi oferujemy też zaopatrzenie w podstawowe artykuły higieniczne (papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe, itp.) po atrakcyjnych cenach, a także pakiet serwisowy – tzw. „złota rączka”(wymiana żarówek, drobne naprawy instalacji sanitarnej, zamków, itp.)

Sprzątanie i czyszczenie - firma sprzątająca biura we Wrocławiu

 

 

sprzątanie biur we Wrocławiu - utrzymanie czystości